Biszkopt ratuje sytuację - SPOKOJNYCH ŚWIĄT!

4/15/2017


Kochani na samym wstępie chciałabym napisać Wam, że w czasie tej przedświątecznej gorączki ważne jest, żeby pamiętać o sobie nawzajem, o drugiej osobie, o najbliższych. Co z tego, że jajka popękają w czasie gotowania, że z ciasta wyjdzie zakalec a kwiaty, które kupiliśmy na wielkanocny stół uschły. Najważniejsze to wrzucić na luz i przeżyć te dni w wesołej atmosferze.

Z okazji Wielkanocy chciałabym życzyć Wam spokoju, oddechu od codziennych spraw, dużo uśmiechu i wspaniałego spędzenia czasu z najbliższymi! Ładujcie akumulatory mimo nieprzyjemnej pogody, jaką zapowiadają.

A do życzeń coś słodkiego - mój nieudany mazurek! Biszkopt uratował sytuację. I to nie byle jaki, bo z mąki ryżowej. Kto by się przejmował, że kruche ciasto faktycznie było kruche i nie wytrzymało moich silnych rąk. Ważne, że jest pysznie. Mazurek z ciasta biszkoptowego z kajmakiemWielkanocny plakat do pobrania


 Wielkanocny plakat
Jeśli spodobał Ci się plakat możesz go pobrać tutaj lub klikając w obrazek. Będzie mi miło, jak napiszesz o tym w komentarzu! :)


PODOBNE POSTY

0

Polub na Facebook

Obserwuj Instagram

Obserwuj Google+